Tarnik do drewna 250mm 10" Cabinet średni Kennedy KEN0324520K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarnik do drewna 250mm 10" Cabinet średni Kennedy KEN0324520K
Kennedy KEN-032-4520K
KEN0324520K
Tarnik do drewna ręczny CABINET, średni, 10"(250mm)
KEN-032-4520K
SM.CK016,36,3ZLNE
Seria indywidualnych nacięć które uformowane są w pojedyńcze punktowe urządzenia. Tarki przeznaczone do tworzenia chropowatych nacięć, używane zwykle do: drewna, aluminium i ołowiu.
Tarniki
Zaprojektowane do ogólnego użytku i doskonale dopasowane do miękkich materiałów, takich jak: drewno, plastik, skóra i ołów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140092334 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 10" cal |
| Długość całkowita | 255 mm |
| Waga całkowita | 0.23 |
| Supplier Part No. | 0324520K |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111904 |
| Waga | 3.00 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 250mm 10" cal |
| Szerokość całk. | mm |
| Typ | Cabinet |
| Typ nacięcia | Second |
| Zastosowanie w materiałach | Horses Hooves Lead Leather Plastics Drewno |
| Handle Material | No handle included |