Tarnik do drewna 250mm 10" półokrągły gruby Kennedy KEN0324330K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarnik do drewna 250mm 10" półokrągły gruby Kennedy KEN0324330K
Kennedy KEN-032-4330K
KEN0324330K
Tarnik do drewna ręczny półokrągły gruby, 10"(250mm)
KEN-032-4330K
SM.CK016,38,9ZLNE
Seria indywidualnych nacięć które uformowane są w pojedyńcze punktowe urządzenia. Tarki przeznaczone do tworzenia chropowatych nacięć, używane zwykle do: drewna, aluminium i ołowiu.
Tarniki
Zaprojektowane do ogólnego użytku i doskonale dopasowane do miękkich materiałów, takich jak: drewno, plastik, skóra i ołów.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.255 |
| UNSPSC Code | 27111904 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0324330K |
| EAN13 Barcode | 5036140092297 |
| Długość całk. | 10" cal |
| Długość całk. | 255 mm |
| Waga | 2.65 kg |
| Typ nacięcia | 3 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 255 mm 10" cal |
| Szerokość całk. | 25 mm |
| Numer produktu | |
| Type | Half Round |
| Typ nacięcia | Bastard |
| Zastosowanie w materiałach | Horses Hooves Lead Leather Plastics Drewno |
| Handle Material | No handle included |