Tarnik do drewna 300mm 12" gruby Kennedy KEN0324830K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarnik do drewna 300mm 12" gruby Kennedy KEN0324830K
Kennedy KEN-032-4830K
KEN0324830K
Tarnik do drewna ręczny, gruby, 12"(300mm)
KEN-032-4830K
SM.CK016,43,7ZLNE
Seria indywidualnych nacięć które uformowane są w pojedyńcze punktowe urządzenia. Tarki przeznaczone do tworzenia chropowatych nacięć, używane zwykle do: drewna, aluminium i ołowiu.
Tarniki
Zaprojektowane do ogólnego użytku i doskonale dopasowane do miękkich materiałów, takich jak: drewno, plastik, skóra i ołów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140092365 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 12" cal |
| Długość całkowita | 305 mm |
| Waga całkowita | 0.41 |
| Supplier Part No. | 0324830K |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC Code | 27111904 |
| Waga | 4.60 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 305mm 12" cal |
| Szerokość całk. | 28mm |
| Typ | Hand |
| Typ nacięcia | Bastard |
| Zastosowanie w materiałach | Horses Hooves Lead Leather Plastics Drewno |
| Handle Material | No handle included |