Taśma 25mm x33m obustronnie przylepna Avon AVN9816010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma OBUSTRONNIE PRZYLEPNA, 25mm x33M Avon AVN9816010K
Avon AVN-981-6010K
AVN9816010K
TASMA OBUSTRONNIE PRZYLEPNA, 25mmx33M Avon
AVN-981-6010K
SM.CK016,15,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Użyteczna do montażu, spajania i jako podkładki do dywanów. Polipropylen z usuwalną wklejką będzie przylegać do większości powierzchni.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140077935 |
| eCl@ss Code | 24230305 |
| Długość | 33 m |
| Supplier Part No. | 9816010K |
| UNSPSC Code | 31201505 |
| Szerokość | 25 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Długość | 33 m metre |
| Materiał | Tissue |
| Szerokość | 25mm |
| Resistance Features | UV Resistant |
| Adhesive Material | Acrylic |
| Tape Thickness | mm |
| Pack Quantity | 1 |