Taśma Hi-Bond 0,8x12mm x10m akrylowa dwustronna szara Avon AVN9811710K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma Hi-Bond 0,8x12mm x10m akrylowa dwustronna szara Avon AVN9811710K
Avon AVN-981-1710K
AVN9811710K
0.8mmx12mmx10M HI-BOND D/S ACRYLIC FOAM TAPE GREY Avon
AVN-981-1710K
SM.CK016,30,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Długość rolki - 10m
Dwustronna taśma o wysokiej przyczepności, która scala metale, plastiki i szkło. Wystarczająco silna, aby zastąpić nity, śruby, spawy i inne mechaniczne połączenia! Odporna na wibracje i na wodę. Używana w branży oznakowań i transportu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Kolor | Grey |
| EAN13 Barcode | 5036140327498 |
| eCl@ss Code | 24230305 |
| Supplier Part No. | 9811710K |
| Grubość | 0.8 mm |
| UNSPSC Code | 31201505 |
| Szerokość | 12 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Grey |
| Długość | 10 m metre |
| Materiał | Foam |
| Numer produktu | VST6508G |
| Szerokość | 12mm |
| Resistance Features | Vibration Resistant Weatherproof |
| Adhesive Material | Acrylic |
| Tape Thickness | 0.8mm |
| Pack Quantity | 1 |