Taśma Hi-Bond 1x19mm 10m akrylowa dwustronna bezbarwna Avon AVN9811750K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma Hi-Bond 1x19mm 10m akrylowa dwustronna bezbarwna Avon AVN9811750K
1mm x19mm x10M HI-BOND D/S ACRYLIC FOAM TAPE CLEAR Avon AVN9811750K
Avon AVN-981-1750K
AVN9811750K
KC-016,67,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Dwustronna taśma o wysokiej przyczepności, która scala metale, plastiki i szkło. Wystarczająco silna, aby zastąpić nity, śruby, spawy i inne mechaniczne połączenia! Odporna na wibracje i na wodę. Używana w branży oznakowań i transportu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | Clear |
| EAN13 | 5036140327535 |
| ecl@ss | 23330290 |
| Oznaczenie | AVN-981-1750K |
| Grubość | 1mm |
| UNSPSC | 31201527 |
| Szerokość | 19 mm |