Taśma Hi-Bond 1x25mm 10m akrylowa dwustronna bezbarwna Avon AVN9811760K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
1mm x25mm x10M HI-BOND D/S ACRYLIC FOAM TAPE CLEAR Avon AVN9811760K
Avon AVN-981-1760K
AVN9811760K
1.0mmx25mmx10M HI-BOND D/S ACRYLIC FOAM TAPE CLEAR Avon
AVN-981-1760K
SM.CK016,88ZLNE
Narzędzia Cromwell
Długość rolki - 10m
Dwustronna taśma o wysokiej przyczepności, która scala metale, plastiki i szkło. Wystarczająco silna, aby zastąpić nity, śruby, spawy i inne mechaniczne połączenia! Odporna na wibracje i na wodę. Używana w branży oznakowań i transportu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Kolor | Clear |
| EAN13 Barcode | 5036140327542 |
| eCl@ss Code | 24230305 |
| Supplier Part No. | 9811760K |
| Grubość | 1mm |
| UNSPSC Code | 31201505 |
| Szerokość | 25 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 10 m metre |
| Materiał | Foam |
| Numer produktu | VST4100C |
| Szerokość | 25mm |
| Resistance Features | Vibration Resistant Weatherproof |
| Adhesive Material | Acrylic |
| Tape Thickness | 1mm |
| Pack Quantity | 1 |