Taśma PTFE gazowa 12mm 5m Kennedy KEN9838000K KEN-983-8000K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma PTFE gazowa 12mm 5m Kennedy KEN9838000K KEN-983-8000K
Kennedy KEN-983-8000K
Taśma P.T.F.E., typ GAZOWY 12mmx5M
KEN-983-8000K
Opis produktu
Typ gazowy: rolka 12mmx5m. Do rur gazowych i rur ciepłych (nie do wód pitnych).Zgodne z: BS EN 751:3.
Typ wodny: rolka 12mmx12m. Do rur z ciepłą i zimną wodą.
Zgodne z: BS 6920 i BS 7786.
PTFE Taśma uszczelniająca: rolka 25mmx12m.
Wyprodukowano zgodnie z: EN571.
Gas = Gazowe
Water = Wodne
Thread Sealing Tape = Taśma uszczelniająca
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Opis | Gas |
| Kod EAN13 | 5036140151093 |
| Kod eCl@ss | 30140201 |
| Długość | 5 m |
| Nr produktu | KEN-983-8000K |
| Kod UNSPSC | 31201514 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Product Number | |
| Tape Width | 12 mm millimetre |
| Standards Met | BS EN 751:3 |
| Tape Type | Gas |
| Tape Length | 5 m metre |
KEN9838000K
TASMA P.T.F.E., TYP GAZOWY 12mmx5M Kennedy
KEN-983-8000K
SM.CK016,7,4ZLNE
Narzędzia Cromwell