Taśma bezszelestna 75mm 66m polipropylenowa pławożółta Avon AVN9815040K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
75mm x66M LOW NOISE POLYPROPYLENE TAPE 35MU BUFF Avon AVN9815040K
Avon AVN-981-5040K
AVN9815040K
75mmx66M LOW NOISE POLYPROPYLENE TAPE 35MU BUFF Avon
AVN-981-5040K
SM.CK016,14,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taśma do pakowania, która jest prawie niesłyszalna, gdy jest rozwijana z rolki. Jest to taśma z polipropylenu o wysokiej jakości taśmy ogólnego przeznaczenia, stosowana do zamykania opakowań do transportu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Kolor | Buff |
| EAN13 Barcode | 5036140250550 |
| eCl@ss Code | 20360000 |
| Size | 75mm x 66m |
| Supplier Part No. | 9815040K |
| Grubość | 35 µm |
| UNSPSC Code | 31201517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Brown |
| Długość | 66 m metre |
| Materiał | Polypropylene |
| Szerokość | 75mm |
| Resistance Features | |
| Tape Thickness | 0.35 µm micrometre |
| Pack Quantity | 1 |