Taśma do okładzin tynkowych 50mm 90m biała Avon AVN9810130K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
50mm x90M PLASTERBOARD TAPE WHITE Avon AVN9810130K
Avon AVN-981-0130K
AVN9810130K
50mmx90M PLASTERBOARD TAPE WHITE Avon
AVN-981-0130K
SM.CK016,21,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taśma jest samoprzylepna, wykonana z włókna szklanego i stosuje się, gdzie wymagane jest szybkie wiązanie. Taśma nie przedziera się, nie rozciąga, nie kurczy i nie tworzą się na niej pęcherzyki powietrza. Zapobiega pękaniu wykończeń gipsowych. Kolor: biały. Wymiary: 50m x 90m.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140327450 |
| eCl@ss Code | 23330200 |
| Długość | 90 m |
| Supplier Part No. | 9810130K |
| UNSPSC Code | 31201501 |
| Szerokość | 50 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Applications | Plasterboard |
| Kolor | White |
| Długość | 90 m metre |
| Materiał | Fibreglass |
| Szerokość | 50mm |
| Resistance Features | Stretch Resistant Tear Resistant |
| Tape Thickness | 0.13mm |