Taśma do zastosowań na zewnątrz 50mm 20m Avon AVN9810500K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma DO ZASTOSOWAN ZEWNETRZNYCH, 50mm x20M Avon AVN9810500K
Avon AVN-981-0500K
AVN9810500K
TASMA DO ZASTOSOWAN ZEWNETRZNYCH, 50mmx20M Avon
AVN-981-0500K
SM.CK016,21,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Bezbarwna, odporna na warunki pogodowe, doskonała do sklejania osłon polietylenowych, napraw cieplarni, osłon przyczep, namiotów i altan ogrodowych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31201501 |
| eCl@ss Code | 23330200 |
| Producent | Avon |
| Supplier Part No. | 9810500K |
| EAN13 Barcode | 5036140077706 |
| Szerokość | 50 mm |
| Długość | 20 m |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Applications | Membrane Joining |
| Kolor | Clear |
| Długość | 20 m metre |
| Materiał | PVC |
| Szerokość | 50mm |
| Resistance Features | Waterproof Weather Resistant |
| Tape Thickness | mm |