Taśma do znakowania rur HOT WATER 50mm 33m Avon AVN9642200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma do znakowania rur - HOT WATER, 50mm x33M Avon AVN9642200K
Avon AVN-964-2200K
AVN9642200K
TASMA do znakowania rur - HOT WATER, 50mmx33M Avon
AVN-964-2200K
SM.CK016,83,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zalecane do użytku w punktach zaopatrzenia, przy zaworach dopływu/odpływu, przegubach, zakończeniach itp. Zalecane jest aby rury były czytelnie oznaczone. Taśmy winylowe pokrywane polipropylenem. Napisy w języku angielskim. Wymiary: 50mm x 33M.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140077256 |
| eCl@ss Code | 23330207 |
| Supplier Part No. | 9642200K |
| Text | Hot |
| UNSPSC Code | 31201524 |
| Waga | 200 g |
| Szerokość | 50 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Polypropylene Vinyl |
| Długość całkowita | 33 m metre |
| Szerokość całk. | 50mm |
| Waga | 200g |
| Standard, norma | 92/58 EEC Pipemarking Directive BS1710 BS4800 |
| Special Features | |
| Tape Type | Pipeline Identification |
| Tape Legend | Hot Water |
| Tape Colour | Green |
| Legend Colour | Czarny |
| Service Temperature Range | 40 to +70 °C degree Celsius |