Taśma folia aluminiowa 75mm 45m Avon AVN9810080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma FOLIA ALUMINIOWA, 75mm x45M Avon AVN9810080K
Avon AVN-981-0080K
AVN9810080K
TASMA FOLIA ALUMINIOWA, 75mmx45M Avon
AVN-981-0080K
SM.CK016,42ZLNE
Narzędzia Cromwell
4123
30-mikronowa folia aluminiowa w taśmie z podszewką i mocnym, odpornym na temperaturę klejem gumowym. Zgodne z BS 476 Part 6 Klasa 0 i Część 7 Kategoria 1. -izolacja i przewodzenie metali. Temperatura użytkowania: -30°C do 85°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140048515 |
| eCl@ss Code | 23330290 |
| Długość | 45 m |
| Supplier Part No. | 9810080K |
| UNSPSC Code | 31201521 |
| Szerokość | 75 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 45 m metre |
| Materiał | Aluminium Foil |
| Numer produktu | 414375X45 |
| Szerokość | 75mm |
| Standard, norma | BS476 Part 6 and Part 7 Category 1 |
| Resistance Features | Flame Retardant Heat Resistant Water Resistant |
| Service Temperature Range | -30 to 85 °C degree Celsius |
| Tape Thickness | 0.03mm |