Taśma maskująca 12mm 50m wzmocniona Avon AVN9801020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma maskująca 12mm 50m wzmocniona Avon AVN9801020K
Taśma MASKUJACA, KLASA AUTO, 12mm x50M Avon AVN9801020K
Avon AVN-980-1020K
AVN9801020K
KC-016,6,7ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Wzmocniona. Łatwe do odklejenia ze szpuli. Użyteczne do pracy ze spray’ami i farbą o temp. do: 150°F/80°C.
Generalnego użytku (=General-Purpose)
Użyteczne do stosowania na ścianach i szkle. Nie pozostawia śladów. Do użycia przy temperaturach do: 105°F/60°C.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| EAN13 | 5036140077539 |
| ecl@ss | 23330207 |
| Długość | 50 m |
| Oznaczenie | AVN-980-1020K |
| Type | Auto Grade |
| UNSPSC | 31201503 |
| Szerokość | 12 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Cream |
| Długość | 50 m metre |
| Materiał | Crepe Paper |
| Numer produktu | |
| Szerokość | 12mm |
| Service Temperature Range | 0 to 80°C degree Celsius |