Taśma maskująca 19mm 50m Senator SEN9800019D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
19mm 50m GENERAL PURPOSEMASKING TAPE Senator SEN9800019D
Senator SEN-980-0019D
SEN9800019D
19mmx50M GENERAL PURPOSEMASKING TAPE Senator
SEN-980-0019D
SM.CK016,3,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
To jest popularna taśma maskująca, która może być stosowana na wielu powierzchniach. Idealne do maskowania, ł...czenia i etykietowania. Temperatura: do 60 stopni.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140253131 |
| eCl@ss Code | 23330207 |
| Długość | 50 m |
| Supplier Part No. | SEN-980-0019D |
| UNSPSC Code | 31201503 |
| Szerokość | 19 mm |
| Width x Length | 19mm x 50m |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Cream |
| Długość | 50 m metre |
| Materiał | Crepe Paper |
| Szerokość | 19mm |
| Service Temperature Range | 0 to 60 °C degree Celsius |