Taśma maskująca 25mm 50m Senator SEN9800025K PRO25
Dostępność:
dostępny
dostępny
Wysyłka w:
7 dni
Cena brutto:
8,80 zł
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena netto:
7,15 zł
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma maskująca 25mm 50m Senator SEN9800025K
25mm 50m GENERAL PURPOSEMASKING TAPE Senator SEN9800025K
Senator SEN-980-0025K
SEN9800025K
KC-016,5,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
To jest popularna taśma maskująca, która może być stosowana na wielu powierzchniach. Idealne do maskowania, łączenia i etykietowania. Temperatura: do 60 stopni.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140253148 |
| ecl@ss | 23330207 |
| Długość | 50 m |
| Oznaczenie | SEN-980-0025K |
| UNSPSC | 31201503 |
| Szerokość | 25 mm |
| Width x Length | 25mm x 50m |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Cream |
| Długość | 50 m metre |
| Materiał | Crepe Paper |
| Numer produktu | |
| Szerokość | 25mm |
| Service Temperature Range | 0 to 60°C degree Celsius |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Pokaż pełną wersję strony