Taśma maskująca 25mm 50m generalnego użytku Avon AVN9802030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma MASKUJACA, GENERALNEGO UZYTKU, 25mm x50M Avon AVN9802030K
Avon AVN-980-2030K
AVN9802030K
TASMA MASKUJACA, GENERALNEGO UZYTKU, 25mmx50M Avon
AVN-980-2030K
SM.CK016,7,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Klasa Auto (=Auto Grade)
Wzmocniona. Łatwe do odklejenia ze szpuli. Użyteczne do pracy ze spray’ami i farbą
o temp. do: 150°F/80°C.
Generalnego użytku (=General-Purpose)
Użyteczne do stosowania na ścianach i szkle. Nie pozostawia śladów. Do użycia przy temperaturach do: 105°F/60°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140077607 |
| eCl@ss Code | 23330207 |
| Długość | 50 m |
| Supplier Part No. | 9802030K |
| Typ | General-Purpose |
| UNSPSC Code | 31201503 |
| Szerokość | 25 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Cream |
| Długość | 50 m metre |
| Materiał | Crepe Paper |
| Szerokość | 25mm |
| Service Temperature Range | 0 to 60 °C degree Celsius |