Taśma obustronnie przylepna 25mm 10m Avon AVN9815900K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
25mm x10M DOUBLE SIDED TAPE Avon AVN9815900K
Avon AVN-981-5900K
AVN9815900K
25mmx10M DOUBLE SIDED TAPE Avon
AVN-981-5900K
SM.CK016,7,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Użyteczna do montażu, spajania i jako podkładki do dywanów. Polipropylen z usuwalną wklejką będzie przylegać do większości powierzchni.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140327726 |
| eCl@ss Code | 24230305 |
| Długość | 10 m |
| Supplier Part No. | 9815900K |
| UNSPSC Code | 31201505 |
| Szerokość | 25 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Długość | 10 m metre |
| Materiał | Tissue |
| Szerokość | 25mm |
| Resistance Features | UV Resistant |
| Adhesive Material | Acrylic |
| Tape Thickness | mm |
| Pack Quantity | 1 |