Taśma obustronnie przylepna 25mm 50m Avon AVN9815910K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma obustronnie przylepna 25mm 50m Avon AVN9815910K
Taśma OBUSTRONNIE PRZYLEPNA, 25mm x50M Avon AVN9815910K
Avon AVN-981-5910K
AVN9815910K
KC-016,30,7ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| EAN13 | 5036140077928 |
| ecl@ss | 24230305 |
| Długość | 50 m |
| Oznaczenie | AVN-981-5910K |
| UNSPSC | 31201505 |
| Szerokość | 25 mm |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Długość | 50 m metre |
| Materiał | Tissue |
| Numer produktu | |
| Szerokość | 25mm |
| Resistance Features | UV Resistant |
| Adhesive Material | Acrylic |
| Tape Thickness | mm |
| Pack Quantity | 1 |