Taśma odgradzająca czerwono-biała 75mm 500m Avon AVN9643750K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma odgradzająca czerwono-biała 75mm 500m Avon AVN9643750K
Taśma ODGRADZAJACA, CZERWONO-BIALA, 75mm x500M Avon AVN9643750K
Avon AVN-964-3750K
AVN9643750K
KC-016,45,3ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | Red White |
| EAN13 | 5036140007215 |
| ecl@ss | 24230504 |
| Długość | 500 m |
| Głębokość całkowita | 180 |
| Długość całkowita | 180 |
| Waga całkowita | 1.12 |
| Szerokość całk. | 180 |
| Oznaczenie | AVN-964-3750K |
| UNSPSC | 46161507 |
| Waga | 1130 g |
| Szerokość | 75 mm |