Taśma ostrzegawcza czerwona 50mm Avon AVN9644090J AVN-964-4090J
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma ostrzegawcza czerwona 50mm Avon AVN9644090J AVN-964-4090J
Avon AVN-964-4090J
AVN9644090J
TASMA ostrzegawcza, CZERWONA, 50mm Avon
AVN-964-4090J
Wysokiej jakości samoprzylepne taśmy z ukośnymi pasami. PCV.
Taśmy ochronne
Konwencjonalne zastosowanie:
Żółto-czarna: Zagrożenia urazu głowy ze względu na niskie przejścia, przy zmianach poziomów podłogi, oznakowaniu sprzętu ruchomego oraz do umieszczania wokół zawiadomień.
Czerwono-biała: Lokalizacja sprzętu przeciwpożarowego, do umieszczania wokół zakazów oraz oznaczania obszarów zagrożonych wybuchem pożaru.
Zielono-biała: Do umieszczania wokół pożarowych wyjść ewakuacyjnych, sprzętu bezpieczeństwa, sprzętu i plakatów pierwszej pomocy oraz aparatów wspomagających oddychanie.
Kolor: Żółta (Yellow), Biała (White), Żółto-czarna (Yellow Black), Czerwono-biała (Red White), Zielona (Green), Niebieska (Blue), Czarna (Black), Zielono-biała (Green White), Czerwona (Red), Żółto-czarna (Yellow Black)
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Avon |
| Kolor | Czerwony |
| EAN13 Barcode | 5036140077331 |
| Długość | 33 m |
| Supplier Part No. | 9644090J |
| UNSPSC Code | 46161507 |
| Waga | 400 g |
| Szerokość | 50 mm |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Model, kod produktu | |
| Roll Length | 33 m metre |
| Roll Size | 50mm x 33m |
| Roll Width | 50 mm |
| Resistance Features | Weather-resistant |
| Tape Type | Hazard Warning Tape |
| Primary Colour | Czerwony |
| Application Area | Internal |
| Adhesive Type | Rubber |
SM.CK016,22,9ZLNE
Narzędzia Cromwell