Taśma pakowa PP R30 1/2" 1000m do bandownicy Avon AVN8371820K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma pakowa PP R30 1/2" 1000m do bandownicy Avon AVN8371820K
R30 1/2"x1000M POLYPROPYLENE STRAPPING Avon AVN8371820K
Avon AVN-837-1820K
AVN8371820K
R30 1/2"x1000M POLYPROPYLENE STRAPPING Avon
AVN-837-1820K
KC-016,168,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Wytrzymałość w przybliżeniu: R13: 130kg, R21: 210kg, R30: 300kg.
Wytrzymałość do 300kg.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Opis | R30 |
| EAN13 | 5036140325722 |
| Długość | 1000 m |
| Waga całkowita | 12 |
| Oznaczenie | AVN-837-1820K |
| UNSPSC | 44102300 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Breaking Strain | 300kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Polypropylene |
| Długość całkowita | 1000 m metremm |
| Szerokość całk. | 12mm |
| Numer produktu |