Taśma pakowa gumowana 70mm 200m K60 Avon AVN9811530K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
70mmx200M K60 GUM PAPER TAPE Avon AVN9811530K
AVN-981-1530K
Aktywowana wodą gumowana taśma papierowa, która przenika we włókna kartonu tworząc całkowite spoiwo, zwiększa ona znacznie siłę zamknięcia, jest także rozwiązaniem w przypadku włoskowatości, zanieczyszczeń, podrabianiu, i manipulowaniu. Używana do zaklejania kartonów a także do zaklejania tyłów ram obrazów. Rolki po 200m.
Widoczne w przypadku odklejenia i w 100% recyklowalna
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140377257 |
| eCl@ss Code | 20360000 |
| Długość | 200 m |
| Supplier Part No. | 9811530K |
| UNSPSC Code | 31201517 |
| Szerokość | 70 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Brown |
| Długość | 200 m metre |
| Materiał | Paper |
| Szerokość | 70mm |
| Resistance Features | |
| Tape Thickness | µm micrometre |
| Pack Quantity | 1 |