Taśma polipropylenowa do kartonów 50mm 66m Avon AVN9811060K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma polipropylenowa PP DO KARTONOW, 50mm x66M Avon AVN9811060K
Avon AVN-981-1060K
AVN9811060K
TASMA polipropylenowa PP DO KARTONOW, 50mmx66M Avon
AVN-981-1060K
SM.CK016,6,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taśma standardowa – konkurencyjna cena, szeroko stosowana do wszystkich rodzajów czynności opakowaniowych. Z szybkim rozwijaniem z rolki, najlepiej używać wraz z dyspenserem wyposażonym w hamulec. Wymiary: 50mm x 66m.
Kolor: Biała (White), Czerwona (Red), Niebieska (Blue), Zielona (Green), Żółta (Yellow).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 420 |
| Szerokość całk. | 320 |
| Głębokość całk. | 320 |
| Waga całkowita | 12 |
| UNSPSC Code | 31201517 |
| eCl@ss Code | 20360000 |
| Producent | Avon |
| Supplier Part No. | 9811060K |
| EAN13 Barcode | 5036140077737 |
| Kolor | Buff |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Brown |
| Długość | 66 m metre |
| Materiał | Polypropylene |
| Szerokość | 50mm |
| Resistance Features | |
| Tape Thickness | 25 µm micrometre |
| Pack Quantity | 1 |