Taśma polipropylenowa pakowa R13 2000m do bandownicy Avon AVN8371800K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
R13 1/2"x2000M POLYPROPYLENE STRAPPING Avon AVN8371800K
Avon AVN-837-1800K
AVN8371800K
R13 1/2"x2000M POLYPROPYLENE STRAPPING Avon
AVN-837-1800K
SM.CK016,144,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taśmy polipropylenowe dostarczane na szpulach do ręcznego bandowania. Czarne, pakowane indywidualnie. Szerokość: 12mm.
Wytrzymałość w przybliżeniu: R13: 130kg, R21: 210kg, R30: 300kg.
Wytrzymałość do 300kg.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Opis | R13 |
| EAN13 Barcode | 5036140325708 |
| Długość | 2000 m |
| Supplier Part No. | 8371800K |
| UNSPSC Code | 44102300 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Breaking Strain | 145kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Polypropylene |
| Długość całkowita | 2000 m metre mm |
| Szerokość całk. | 12mm |