Taśma przemysłowa PVC fioletowa 19mm 33m Avon AVN9867450K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma przemysłowa PVC, FIOLETOWA 19mm x33M Avon AVN9867450K
Avon AVN-986-7450K
AVN9867450K
TASMA PRZEMYSLOWA PVC, FIOLETOWA 19mmx33M Avon
AVN-986-7450K
SM.CK016,7,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Super elastyczne z o dobrej kleistości. Do izolacji kabli i przewodów, mocowania
i wzmacniania. Różne kolory umożliwiają “opisanie” kabli. Opóźniają powstanie płomieni. Długość rolki 33m. Wykonano zgodnie z BS 4J10 (Aero) i BS 3924.
Grubość: 0.13mm (5mil). Kleistość: 0.47kg/25mm (16.5 oz/1”). Wytrzymałość na rozciąganie: 5.2kg/25mm (11.5lb/1”). Wydłużenie: 150%. Dopuszczalne napięcie: 5.5kv. Klasa izolacji: 80c. Ilość w pudełku: 19mm = 40 szt. 25mm = 30 szt.
Kolor: Szary (Grey), Fioletowy (Purple), Pomarańczowy (Orange), Brązowy (Brown), Czarny (Black), Niebieski (Blue), Zielony (Green), Czerwony (Red), Biały (White), Żółty (Yellow), Zielono-żółty (Green/Yellow).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 40 |
| Producent | Avon |
| Kolor | Purple |
| EAN13 Barcode | 5036140225077 |
| eCl@ss Code | 27149102 |
| Supplier Part No. | 9867450K |
| UNSPSC Code | 31201502 |
| Szerokość | 19 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Purple |
| Długość | 33 m metre |
| Materiał | PVC |
| Szerokość | 19mm |
| Standard, norma | BS EN 60454-3-1/Type 2 |
| Resistance Features | Abrasion Resistant |
| Service Temperature Range | -5 to 80 °C degree Celsius |
| Tape Thickness | 0.13mm |
| Breaking Load | 26 N.cm Newton centimetre |
| Elongation | 150 % percentage |
| Application Temperature Range | 0 to 40 °C degree Celsius |
| Pack Quantity |