Taśma samoprzylepna 19mm 50m wzmocniona włóknem Avon AVN9810060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma samoprzylepna 19mm 50m wzmocniona włóknem Avon AVN9810060K
Avon AVN-981-0060K
AVN9810060K
TASMA SAMOPRZYLEPNA WZMOCNIONA WLOKNEM, 19mmx50M Avon
AVN-981-0060K
SM.CK016,15,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Jasna taśma polipropylenowa PP, wzmocniona włóknem szklanym. Daje dużą wytrzymałość na długość i szerokość. Używane do silnego wzmacniania, i do bardzo bezpiecznego zabezpieczania kartonów. Przylega do wszystkich rodzajów papieru, kart i plastiku.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 64 |
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140077690 |
| eCl@ss Code | 20360000 |
| Długość | 50 m |
| Supplier Part No. | 9810060K |
| UNSPSC Code | 31201517 |
| Szerokość | 19 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 50 m metre |
| Materiał | Polypropylene |
| Szerokość | 19mm |
| Resistance Features | Abrasion Resistant |
| Tape Thickness | 0.145 µm micrometre |
| Pack Quantity | 1 |