Taśma samoprzylepna 3x16,5mm do tablic Offis OFI8360490K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
GRIDDING TAPE 3mm x16.5 BLACK Offis OFI8360490K
Offis OFI-836-0490K
OFI8360490K
GRIDDING TAPE 3mmx16.5 BLACK Offis
OFI-836-0490K
SM.CK016,16,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Niemagnetyczna taśma winylowa, idealna do tworzenia jakichkolwiek siatek, tabel i wskazówek na tablicach suchościeralnych lub magnetycznych. Kolor: czarny.
Opis:
Gridding Tape = Taśma
Dispenser for Gridding = Podajnik do taśmy
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| Opis | Gridding Tape |
| EAN13 Barcode | 5036140325012 |
| Długość | 16.5 m |
| Supplier Part No. | 8360490K |
| UNSPSC Code | 44111908 |
| Szerokość | 3 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Długość | 16500 m metre |
| Numer produktu | 836-049 |
| Typ | Tape |
| Szerokość | 3mm millimetre |
| Pack Quantity | 1 |