Taśma samoprzylepna zielona 75mm 50m Avon AVN9813280K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma SAMOPRZYLEPNA wodoodporna zielona, 75mm x50M Avon AVN9813280K
Avon AVN-981-3280K
AVN9813280K
TASMA SAMOPRZYLEPNA wodoodporna zielona, 75mmx50M Avon
AVN-981-3280K
SM.CK016,43,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Uszczelnia odpowietrza i całkowicie wodoodporna. Wykonane z bawełnianego płótna z polietylenem, dodatkowo laminowanego, z wyjątkowo silnym żywicznym gumowanym przylepcem. Wysoko elastyczne i mogą być łatwo rozdarte ręcznie. Używane do sklejania kartonów, wysyłek międzynarodowych, łączenia papieru czerpanego, oznaczania pakunków określonymi kolorami taśm itp. Może być łatwo usunięta w przypadku użycia do chwilowych napraw. Rozmiar 50mm x 50m.
Kolor: Niebieski (Blue), Zielony (Green), Czerwony (Red), Biały (White), Zółty (Yellow)
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Kolor | Czarny |
| EAN13 Barcode | 5036140077904 |
| eCl@ss Code | 23330207 |
| Długość | 50 m |
| Supplier Part No. | 9813280K |
| UNSPSC Code | 31201523 |
| Szerokość | 75 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Black |
| Długość | 50 m metre |
| Materiał | Polyethylene over Cloth |
| Szerokość | 75mm |
| Resistance Features | Waterproof |
| Service Temperature Range | °C degree Celsius |
| Tape Thickness | mm |
| Breaking Load | N.cm Newton centimetre |
| Elongation | % percentage |
| Application Temperature Range | °C degree Celsius |