Taśma samoprzypelna wzmocniona włóknem 100mm 50m Avon AVN9810050K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma SAMOPRZYLEPNA WZMOCNIONA WLOKNEM, 100mm x50M Avon AVN9810050K
Avon AVN-981-0050K
AVN9810050K
TASMA SAMOPRZYLEPNA WZMOCNIONA WLOKNEM, 100mmx50M Avon
AVN-981-0050K
SM.CK016,78,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Jasna taśma polipropylenowa PP, wzmocniona włóknem szklanym. Daje dużą wytrzymałość na długość i szerokość. Używane do silnego wzmacniania, i do bardzo bezpiecznego zabezpieczania kartonów. Przylega do wszystkich rodzajów papieru, kart i plastiku.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 18 |
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140077683 |
| eCl@ss Code | 20360000 |
| Długość | 50 m |
| Supplier Part No. | 9810050K |
| UNSPSC Code | 31201517 |
| Szerokość | 100 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 50 m metre |
| Materiał | Polypropylene |
| Product Number | |
| Szerokość | 100 mm |
| Resistance Features | Abrasion Resistant |
| Tape Thickness | 0.145 µm micrometre |
| Pack Quantity | 1 |