Taśma samoprzypelna wzmocniona włóknem 25mm 50m Avon AVN9810010K MTM PRO24-1
dostępny
Cena regularna:
40,70 zł
Cena regularna:
33,09 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma SAMOPRZYLEPNA WZMOCNIONA WLOKNEM, 25mm x50M Avon AVN9810010K
Avon AVN-981-0010K
AVN9810010K
TASMA SAMOPRZYLEPNA WZMOCNIONA WLOKNEM, 25mmx50M Avon
AVN-981-0010K
SM.CK016,23,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Jasna taśma polipropylenowa PP, wzmocniona włóknem szklanym. Daje dużą wytrzymałość na długość i szerokość. Używane do silnego wzmacniania, i do bardzo bezpiecznego zabezpieczania kartonów. Przylega do wszystkich rodzajów papieru, kart i plastiku.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 48 |
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140077645 |
| eCl@ss Code | 20360000 |
| Długość | 50 m |
| Supplier Part No. | 9810010K |
| UNSPSC Code | 31201517 |
| Szerokość | 25 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 50 m metre |
| Materiał | Polypropylene |
| Szerokość | 25mm |
| Resistance Features | Abrasion Resistant |
| Tape Thickness | 0.145 µm micrometre |
| Pack Quantity | 1 |