Taśma ścierna 13x610mm P100 1szt. Yamoto YRK2044460K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
$124.13
Cena regularna:
$100.92
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśmy ścierne 13x610mm P100 100szt. Yamoto YRK2044460K
Yamoto YRK-204-4460K
YRK2044460K
Taśmy ścierne 13x610mm AL/OX P100 Yamoto YRK2044460K
YRK-204-4460K
SM.CK016,296,7ZLNE
Użyteczne do szlifierek taśmowych typu mieczowego. Wykonane z Al.Ox. żywica, przeznaczone do pracy na większości materiałów w trudno dostępnych miejscach.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 9 |
| UNSPSC Code | 31191507 |
| eCl@ss Code | 21011303 |
| Producent | York |
| Supplier Part No. | 2044460K |
| EAN13 Barcode | 5036140215115 |
| Ziarnistość | P100 |
| Długość całk. | 610 mm |
| Szerokość całk. | 13 mm |
| Waga | 900 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P100 |
| Długość | 610 mm |
| Numer produktu | XA911 |
| Szerokość | 13 mm |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Backing Material | Poly/Cotton |