Taśma ścierna 19x25mm P80 1szt. York Abrasives YRK2051750K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma ścierna 19x25mm P80 50szt. York Abrasives YRK2051750K
York Abrasives YRK-205-1750K
YRK2051750K
Taśma ścierna 19x25mm AL/OX P80 York Abrasives YRK2051750K
YRK-205-1750K
SM.CK016,79,2ZLNE
Spiralnie, nawijane z odporną na rozdarcie podklejką. Do szlifowania, wykończeń, profili, itp. Do użytku z elektronarzędziami. Pokryte AL.Ox - do pracy z metalami.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 0.11 |
| UNSPSC Code | 31191504 |
| eCl@ss Code | 21011300 |
| Producent | York |
| Supplier Part No. | 2051750K |
| EAN13 Barcode | 5036140215450 |
| Ziarnistość | P80 |
| Weight per 50 | 110 g |
| Średnica | 19 mm |
| Szerokość | 25 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P80 |
| Maximum Operating Speed | 20,000 rpm revolutions per minute |
| Szerokość | 25mm |
| Średnica | 19mm |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |