Taśma ścierna 20x480mm P60 1szt. Yamoto YRK2044680K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
875,50 zł
Cena regularna:
711,79 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśmy ścierne 20x480mm P60 100szt. Yamoto YRK2044680K
Yamoto YRK-204-4680K
YRK2044680K
Taśmy ścierne 20x480mm AL/OX P60 Yamoto YRK2044680K
YRK-204-4680K
SM.CK016,322,4ZLNE
Użyteczne do szlifierek taśmowych typu mieczowego. Wykonane z Al.Ox. żywica, przeznaczone do pracy na większości materiałów w trudno dostępnych miejscach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| EAN13 Barcode | 5036140215146 |
| eCl@ss Code | 21011303 |
| Ziarnistość | P60 |
| Długość całkowita | 480 mm |
| Waga całkowita | 7.8 |
| Szerokość całk. | 20 mm |
| Supplier Part No. | 2044680K |
| UNSPSC Code | 31191507 |
| Waga | 780 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P60 |
| Długość | 480mm |
| Numer produktu | XA911 |
| Szerokość | 20mm |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Backing Material | Poly/Cotton |