Taśma ścierna do szlifierek 100x610mm P24 1szt. pas bezkońcowy Kennedy KEN2040540K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
199,00 zł
Cena regularna:
161,79 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma ścierna do szlifierek 100x610mm P24 pas bezkońcowy Kennedy KEN2040540K
Kennedy KEN-204-0540K
KEN2040540K
SM.CK016,91,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
100mm (4") Szer.x610mm (24") Dług.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140098961 |
| eCl@ss Code | 21011303 |
| Ziarnistość | P24 |
| Długość całk. | 24" cal |
| Długość całk. | 610 mm |
| Waga całkowita | 1.1 |
| Szerokość całk. | 100 mm |
| Szerokość całk. | 4" cal |
| UNSPSC Code | 31191507 |
| Waga | 1100 g |