Taśma ścierna do szlifierek 100x915mm P120 1szt. pas bezkońcowy Kennedy KEN2041180K
dostępny
Cena regularna:
332,10 zł
Cena regularna:
270,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma ścierna do szlifierek 100x915mm P120 pas bezkońcowy Kennedy KEN2041180K
Kennedy KEN-204-1180K
KEN2041180K
SM.CK016,153,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
do drewna i metalu.
100mm (4") Szer.x610mm (24") Dług.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| EAN13 Barcode | 5036140099074 |
| eCl@ss Code | 21011303 |
| Ziarnistość | P120 |
| Długość całk. | 36" cal |
| Długość całk. | 915 mm |
| Waga całkowita | 0.95 |
| Szerokość całk. | 100 mm |
| Szerokość całk. | 4" cal |
| Sup. Part No. | - |
| UNSPSC Code | 31191507 |
| Waga | 0.95 kg |