Taśma ścierna do szlifierek 100x915mm P36 1szt. pas bezkońcowy Kennedy KEN2041060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$94.87
Cena regularna:
$77.13
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma ścierna do szlifierek 100x915mm P36 pas bezkońcowy Kennedy KEN2041060K
Kennedy KEN-204-1060K
KEN2041060K
100x915mm AL/OX ABRASIVE BELTS P36 Kennedy
KEN-204-1060K
SM.CK016,158,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
do drewna i metalu.
100mm (4") Szer.x610mm (24") Dług.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| EAN13 Barcode | 5036140289123 |
| eCl@ss Code | 21011303 |
| Ziarnistość | P36 |
| Długość całk. | 36" cal |
| Długość całk. | 915 mm |
| Waga całkowita | 1.8 |
| Szerokość całk. | 100 mm |
| Szerokość całk. | 4" cal |
| Sup. Part No. | - |
| UNSPSC Code | 31191507 |
| Waga | 1.80 kg |