Taśma z nadrukiem Glass Handle with Care 50mm 66m Avon AVN9816230K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma Z NADRUKIEM - GLASS HANDLE WITH CARE, 50mm x60M Avon AVN9816230K
Avon AVN-981-6230K
AVN9816230K
TASMA Z NADRUKIEM - GLASS HANDLE WITH CARE, 50mmx60M Avon
AVN-981-6230K
SM.CK016,12,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Winylowe samoprzylepne taśmy o cichym działaniu z czytelnymi nadrukami. Nadruki zawierają instrukcje manipulowania oraz informacje kontroli jakości w celu ostrzeżenia przewoźników i zapewnienia, że przesyłki będą odpowiednio delikatnie traktowane, aby bezpiecznie dostarczyć delikatne towary lub płyny. Wyraźne czerwone nadruki na białym tle. Może być nakładana za pomocą pistoletu lub dyspensera stołowego.
Rozmiar: wszystkie 50 mm x 66 m.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140077980 |
| Message | ‘Glass'(Handle with Care) |
| Supplier Part No. | 9816230K |
| UNSPSC Code | 41122702 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 66 m metre |
| Materiał | Vinyl |
| Message | Glass Handle With Care |
| Numer produktu | TW60GHWC-A |
| Szerokość | 50mm |
| Main Colour | White |
| Text Colour | Czerwony |