Taśma z nadrukiem Handle with Care 50mm 66m Avon AVN9816210K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma z nadrukiem Handle with Care 50mm 66m Avon AVN9816210K
Taśma Z NADRUKIEM - HANDLE WITH CARE, 50mm x66M Avon AVN9816210K
Avon AVN-981-6210K
AVN9816210K
KC-016,12,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Rozmiar: wszystkie 50 mm x 66 m.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| EAN13 | 5036140077966 |
| Message | Handle with Care |
| Oznaczenie | AVN-981-6210K |
| UNSPSC | 41122702 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 66 m metre |
| Materiał | Vinyl |
| Message | Handle With Care |
| Numer produktu | TW60HAN-A |
| Szerokość | 50mm |
| Standard, norma | |
| Tape Type | Printed Message Tape |