Taśmy z poliestru 15,5mm x0,68mm x1750m Avon AVN8370500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśmy z poliestru 15,5mm x0,68mm x1750m Avon AVN8370500K
Avon AVN-837-0500K
AVN8370500K
15.5mmx0.68x1750M GREEN EXTRUDED POLY. STRAPPING Avon
AVN-837-0500K
KC-016,501,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Wytrzymałość:
300kg -0480K
350kg -0490K
450kg -0500K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| EAN13 | 5036140325203 |
| Długość | 1750 m |
| Oznaczenie | AVN-837-0500K |
| Grubość | 0.68 mm |
| UNSPSC | 44102300 |
| Szerokość | 15.5 mm |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Breaking Strain | 440kg |
| Kolor | Green |
| Materiał | Polyester |
| Długość całkowita | 1750 m metremm |
| Szerokość całk. | 15.5mm |
| Numer produktu |