Tkana taśma poliestrowa 13mm 1100m Avon AVN8371860K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
13mm x1100M WOVEN POLYESTER STRAPPING Avon AVN8371860K
Avon AVN-837-1860K
AVN8371860K
13mmx1100M WOVEN POLYESTER STRAPPING Avon
AVN-837-1860K
SM.CK016,451,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Tkana taśma poliestrowa prawie o sile taśmy stalowej, niewrażliwa na wysokie temperatury. Może być użyta ponownie po zabezpieczeniu jej metalowymi sprzączkami.
Wymiar rdzenia: 78 mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Breaking Strain | 375 kg |
| EAN13 Barcode | 5036140325760 |
| Długość | 1100 m |
| Supplier Part No. | 8371860K |
| UNSPSC Code | 44102300 |
| Szerokość | 13 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Breaking Strain | 375kg |
| Kolor | |
| Materiał | Polyester |
| Długość całkowita | 1100 m metre mm |
| Szerokość całk. | 13mm |