Torebki polipropylenowe plecione 18"x24" 100szt. Avon AVN9180050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Torebki polipropylenowe plecione 18"x24" pk-100 Avon AVN9180050K
Avon AVN-918-0050K
AVN9180050K
TOREBKI POLIPROPYLENOWE PLECIONE, 18"x24" (opak-100) Avon
AVN-918-0050K
SM.CK016,116,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Materiał wytworzony z polipropelynowych taśm plecionych w dwóch kierunkach daje konstrukcję lekką oraz oddychającą idealną do składowania ziarna, nasion, minerałów, piasku i innych tego typu produktów. Torebki oferują najlepszy sposób na przechowywanie dużych ilości wariantów produktowych do przemysłu tj. chemia, materiały budowlane i konstrukcyjne, materiały rolnicze, materiały górnicze.
Torebki polipropelynowe oferują wydajność, oszczędność, wyższą wytrzymałość w porównaniu z innymi torebkami dostępnymi na rynku, lekkość oraz ekonomiczność użytkowania. Sprzedawane w opakowaniach 100szt.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140076860 |
| eCl@ss Code | 20030000 |
| Długość | 24" cal |
| Długość | 620 mm |
| Supplier Part No. | 9180050K |
| UNSPSC Code | 24111501 |
| Szerokość | 18" cal |
| Szerokość | 460 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Długość | 24 in. inch 620mm |
| Szerokość | 18 in. inch 460mm |