Torebki polipropylenowe plecione 24"x40" 100szt. Avon AVN9180060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Torebki polipropylenowe plecione 24"x40" pk-100 Avon AVN9180060K
Avon AVN-918-0060K
AVN9180060K
KC-016,243,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| EAN13 | 5036140076877 |
| ecl@ss | 20030000 |
| Długość | 1000 mm |
| Długość | 40" cal |
| Oznaczenie | AVN-918-0060K |
| UNSPSC | 24111501 |
| Szerokość | 24" cal |
| Szerokość | 620 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Długość | 40 in. inch 1000mm |
| Numer produktu | |
| Szerokość | 24 in. inch 620mm |