Torebki polipropylenowe plecione 9"x12" 100szt. Avon AVN9180020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Torebki polipropylenowe plecione 9"x12" pk-100 Avon AVN9180020K
Avon AVN-918-0020K
AVN9180020K
TOREBKI POLIPROPYLENOWE PLECIONE, 9"x12" (opak-100) Avon
AVN-918-0020K
SM.CK016,69,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Materiał wytworzony z polipropelynowych taśm plecionych w dwóch kierunkach daje konstrukcję lekką oraz oddychającą idealną do składowania ziarna, nasion, minerałów, piasku i innych tego typu produktów. Torebki oferują najlepszy sposób na przechowywanie dużych ilości wariantów produktowych do przemysłu tj. chemia, materiały budowlane i konstrukcyjne, materiały rolnicze, materiały górnicze.
Torebki polipropelynowe oferują wydajność, oszczędność, wyższą wytrzymałość w porównaniu z innymi torebkami dostępnymi na rynku, lekkość oraz ekonomiczność użytkowania. Sprzedawane w opakowaniach 100szt.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140076839 |
| eCl@ss Code | 20030000 |
| Długość | 12" cal |
| Długość | 310 mm |
| Supplier Part No. | 9180020K |
| UNSPSC Code | 24111501 |
| Szerokość | 230 mm |
| Szerokość | 9" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Długość | 12 in. inch 310mm |
| Szerokość | 9 in. inch 230mm |