Trzonek do młotków hikorowy 36" ekonomiczny Kennedy KEN5303610K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzonek do młotków hikorowy 36" ekonomiczny Kennedy KEN5303610K
Kennedy KEN-530-3610K
Trzonek do młotków hikorowy, EKONOMICZNY 36"
KEN-530-3610K
Opis produktu
Wykonanie hikorowe z woskowym wykończeniem. Wykonano zgodnie z: BS 3823.Typ: Standard (Standard), Pałka (Club), Saneczkowy (Sledge), Szpon (Claw), Kilofowy (Pick Axe - Hickory), Ekonomiczny (Pick Axe - Economy).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113619 |
| Kod eCl@ss | 21041090 |
| For Head Weight | 8.5 lb |
| Długość | 920mm |
| Głębokosć całk./opak. | 50 |
| Długość całk./opak. | 900 |
| Waga całkowita | 1.06 |
| Szerokość całk./opak. | 75 |
| Nr produktu | 855E36 |
| Typ | Pick Axe - Economy |
| Kod UNSPSC | 27111605 |
| Waga elementu | 950g |
KEN5303610K
TRZONEK DO MLOTKOW HIKOROWY, EKONOMICZNY 36" Kennedy
KEN-530-3610K
SM.CK016,33,4ZLNE
Narzędzia Cromwell