Trzonek do pilników drewniany bezpieczny roz. 3 5.1/2" Kennedy KEN5315760K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzonek do pilników drewniany bezpieczny roz. 3 5.1/2" Kennedy KEN5315760K
Kennedy KEN-531-5760K
KEN5315760K
TRZONEK DO PILNIKOW DREWNIANY, BEZPIECZNY ROZ. 3 5.1/2" Kennedy
KEN-531-5760K
SM.CK016,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Pęknięcie uchwytu może spowodować poważny wypadek. Bezpieczne uchwyty Kennedy w bardzo szybkim tempie stają sie standardowym wyposażeniem wszystkich warsztatów. Mocno zabezpieczone w środku każdego uchwytu, gdzie znajduje sie stalowa sprężyna. Ta kombinacja pochłania napór kiedy trzpień zostaje umocowany w uchwycie zapobiegając rozerwaniu lub pęknięciu. Raz poprawnie zamocowany trzpień pilnika jest przy normalnym użyciu niemal niemożliwy do usunięcia, chyba że trzon zostanie naumyślnie rozerwany.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113749 |
| Kod eCl@ss | 24290290 |
| Handle Length | 140mm |
| Głębokosć całk./opak. | 35 |
| Długość całk./opak. | 140 |
| Waga całkowita | 0.072 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Rozmiar | 3 |
| Suitable File Length | 14" - 16" in |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 27112011 |
| Waga | 50 kg |