Trzonek do pilników plastikowy roz. 2 5.1/2" Kennedy KEN5315950K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzonek do pilników plastikowy roz. 2 5.1/2" Kennedy KEN5315950K
Kennedy KEN-531-5950K
Trzonek do pilników plastikowy ROZ. 2 5.1/2"
KEN-531-5950K
Opis produktu
Z konturowym chwytem i otworem do zawieszania narzędzia.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140017009 |
| Kod eCl@ss | 24290290 |
| Handle Length | 100mm |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 135 |
| Waga całkowita | 0.078 |
| Szerokość całk./opak. | 40 |
| Rozmiar | 2 |
| Suitable File Length | 10" - 12" in |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 27112011 |
| Waga | 80g |
KEN5315950K
TRZONEK DO PILNIKOW PLASTIKOWY ROZ. 2 5.1/2" Kennedy
KEN-531-5950K
SM.CK016,5,3ZLNE
Narzędzia Cromwell