Trzpień 1/4" 6mm do czujnika dźwigniowego Kennedy KEN3980340K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 1/4" 6mm do czujnika dźwigniowego Kennedy KEN3980340K
Kennedy KEN-398-0340K
KEN3980340K
Trzpień DO CZUJNIKA Dźwigniowego 1/4" 6mm Kennedy
KEN-398-0340K
SM.CK016,7,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
TrzpieńTyp standardowy 1/4”.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140107694 |
| Kod eCl@ss | 21170308 |
| Spigot Size | 1/4" calowe |
| Stem Diameter | 6mm |
| Nr produktu | KEN-398-0340K |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 20g |