Trzpień 2MTx33JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429290K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 2MTx33JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429290K
Kennedy KEN-442-9290K
KEN4429290K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM 2MT x 33JT Kennedy
KEN-442-9290K
KC-016,20ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Opis | No.2 MT x 33JT |
| EAN13 | 5036140108509 |
| ecl@ss | 36609229 |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Oznaczenie | KEN-442-9290K |
| UNSPSC | 27112811 |
| Waga elementu | 180 g |