Trzpień 2MTx4JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
297,70 zł
Cena regularna:
242,03 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzpień 2MTx4JT do uchwytów wiertarskich ze stożkiem Kennedy KEN4429240K
Kennedy KEN-442-9240K
KEN4429240K
TRZPIEN DO UCHWYTOW WIERTARSKICH ZE STOZKIEM 2MT x 4JT Kennedy
KEN-442-9240K
KC-016,20ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Opis | No.2 MT x 4JT |
| EAN13 | 5036140108486 |
| ecl@ss | 36609229 |
| Długość całkowita | 125 mm |
| Oznaczenie | KEN-442-9240K |
| UNSPSC | 27112811 |
| Waga elementu | 370 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 125mm |
| Mount | 4 JT |
| Numer produktu | |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 370 g gramkg |
| Typ chwytu | No.2 MT |